Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku

Dom na sprzedaż, cena 1850000 PLN, 10882 PLN/m2, powierzchnia 170 m2
Polańczyk, podkarpackie, Polska
Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 1Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 2Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 3Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 4Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 5Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 6Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 7Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 8Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 9Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 10Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 11Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 12Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 13Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 14Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 15Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 16Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 17Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 18Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 19Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 20Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 21Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 22Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 23Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 24Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 25Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 26Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 27Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 28Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 29Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 30Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 31Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 32Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 33Agroturystyka na sprzedaż w Polańczyku 34
RZUĆ WSZYSTKO I WYJEDŹ W BIESZCZADY – GOTOWY BIZNES NAD JEZIOREM SOLIŃSKIM!

Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca nieruchomość dom oraz 2 domy letniskowe położona w sercu Bieszczad – w miejscowości Polańczyk, gmina Solina, powiat Lesko. To miejsce, które przyciąga turystów przez cały rok – a teraz może stać się Twoim dochodowym biznesem i spokojnym azylem jednocześnie.